0
{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

معاینه و درمان حیوانات

با پیشرفت علم، تولید داروها و انجام تحقیقات مختلف، متوسط طول عمر حیوانات خانگی و همچنین کیفیت زندگی آنان افزایش یافته است. توان درمان بسیاری از بیماری ها توسط دامپزشکان ایجاد شده، رفاه حیوانات افزایش یافته و حفظ سلامت حیوانات (که توان ابراز درد خود را ندارند) بیش از پیش اهمیت یافته است. کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی آدورینا محیطی صمیمی و مجهز برای درمان تخصصی حیوانات در سنندج فراهم آورده است. تمام تجهیزات مربوط به معاینه تخصصی و درمان اختصاصی در آدورینا فراهم و در دسترس شماست.
انواع خدمات تخصصی آدورینا در بخش های داخلی ، پوست و مو، گوش ، چشم ، تناسلی ، ادراری ، گوارش ، قلب و عروق ، تنفس ، سرطان شناسی و ... در کمترین زمان ممکن در خدمت شماست.

در موارد بروز بیماری، شروع هرچه سریعتر درمان؛ نتیجه بهتری را در پی خواهد داشت و درد و آزار کمتری برای حیوان پیش خواهد آمد؛ لذا در صورت بروز علایم بیماری هرچه سریعتر به کلینیک حیوانات خانگی مراجعه فرمایید.

حیوان سالم اشتهای خوبی دارد، فعالیت نرمال و خواب منظمی دارد. رنگ مخاطات صورتی کمرنگ بوده و هیچ گونه ترشح غیرطبیعی ندارد.

  • بروز اسهال، استفراغ و هرگونه ترشحات غیر معمول (خصوصا ترشحات رنگی و بدبو) از بینی، چشم، دهان، دستگاه تناسلی، گوش و... ممکن است نشانه بیماری بوده و بهتر است هرچه سریعتر به دامپزشک مراجعه شود.
  • تغییر بو ، حجم و تناوب دفع مدفوع ؛ وجود هرگونه خون در مدفوع و یا همچنین مدفوع سیاه رنگ غیرطبیعی بوده و بایستی هرچه سریعتر موضوع را با دامپزشک در میان بگذارید.
  • التهاب پوست، وجود نقاط قرمز رنگ روی پوست، تغییر قوام پوست، پوسته پوسته شدن، مو ریختگی ناحیه ای و حتی ریزش کلی مو غیرطبیعی بوده و ممکن است علامت بیماری باشد؛ حتما موضوع را با دکتر دامپزشک در میان بگذارید.
  • بی حالی، تغییر در رفتار، بروز پرخاشگری ناگهانی، افسردگی ، تغییر اشتها، تغییر میزان دفع ادرار و مدفوع، بروز ترس ناگهانی و واکنش های غیرعادی به محرک های معمول مانند نور، آب، صدا و... میتواند علامت وجود بیماری بوده و بایستی موضوع را با دامپزشک حیوانات خانگی در میان بگذارید.

ویزیت در محل
در مواردی که نمیتوانید حیوان خود را به کلینیک منتقل کنید میتوانید با هماهنگی تلفنی و در صورت لزوم پس از ارائه مشاوره لازم نسبت به هماهنگی و دریافت وقت ویزیت در محل اقدام کنید تا دامپزشکان کلینیک آدورینا حیوان شما را در مکان اختصاصی خودتان معاینه و خدمات لازم را ارائه کنند. معاینات تخصصی و انواع خدمات بهداشتی و درمانی در کلینیک آدورینا به صورت ویزیت در محل قابل ارائه است.

 زمان طلایی در مورد بسیاری از بیماری ها بسیار حائز اهمیت است. زمان طلایی به مدت زمانی اطلاق میشود که در آن مدت تصمیم گیری و درمان میتواند مرگ، زندگی و یا کیفیت زندگی حیوان را مشخص نماید. این مهم بیشتر در مورد بروز جراحات ضربه ای (تصادف، ضربه، سقوط و...) – موارد شوک – حساسیت – ناراحتی های قلبی و ... اهمیت دارد. در صورت بروز اتفاقات این چنینی برای حیوانات خانگی خود هرچه سریعتر حیوان را به نزدیکترین مرکز درمانی برسانید.

تماس با ما