0
{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

میکروچیپ گذاری / خروج از کشور

کاشت میکروچیپ

میکروچیپ در واقع یک ابزار دقیق شناسایی است. هر میکروچیپ دارای یک کد اختصاصی بوده که در زمان ساخت توسط اشعه لیزر طراحی می گردد. این کدها غیرقابل تغییر و جایگزینی اند.  میکروچیپ داخل محفظه ای که قابلیت تطابق با بافت زنده موجود را دارد قرار میگیرد لذا میکروچیپ تا انتهای عمر جاندار در بدن بدون هیچ گونه عارضه ای باقی می ماند. دستگاه ریدر میکروچیپ را توسط امواج رادیویی فعال نموده و امواج برگشتی به دستگاه کد اختصاصی میکروچیپ را ظاهر می کنند. 

میکروچیپ به اندازه یک دانه برنج بوده عاری از هر گونه منبع الکتریکی که در زیر پوست جاندار کاشته می شود. این عمل کاشت نظیر واکسیناسیون بوده و بسیار ساده انجام می پذیرد. محل کاشت بسته به گونه حیوان متفاوت است. زمان کاشت میکروچیپ بسته به نوع جاندار متفاوت می باشد ولی به طور کلی در سگ و گربه از 6 هفتگی مجاز می باشد. هر چه کاشت در سن پایین تری انجام شود بهتر است. پس از کاشت میکروچیپ برچسب مخصوص آن روی شناسنامه درج شده و کارت مخصوصی نیز برای آن صادر میشود. 

شرط اولیه ورود و خروج حیوانات به کشور های مختلف داشتن میکروچیپ ثبت شده است. در صورت دزدیده شدن پت هایتان تنها راه اثبات مالکیت دارا بودن میکروچیپ است همچنین احتمال یافتن حیوانات گم شده ای که میکروچیپ دارند بسیار بیشتر از سایرین است.

میکروچیپ گذاری در کلینیک آدورینا بسیار سریع و راحت انجام شده و مفتخریم اعلام کنیم که تا کنون مورد عفونت یا هر گونه عوارض پس از کاشت در آدورینا گزارش نشده است. انواع میکروچیپ برای جثه های مختلف حیوانات در آدورینا موجود و در دسترس شماست. برای کاشت میکروچیپ حیواناتتان همین حالا اقدام کنید.

تماس با ما

همچنین میتونید نحوه کاشت میکروچیپ رو توی این ویدیو تماشا کنید:

https://www.aparat.com/v/vrBjX

صدور گواهی سلامت برای تایید خروج از کشور یا مسافرت هوایی به صورت آنی بعد از معاینه بالینی حیوانات انجام میپذیرد.