0
{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

درباره آدورینا

آدورینا از سال 1393 فعالیت خودش رو شروع کرد و از اون زمان تا به حال به صورت مرتب توسعه پیدا کرده و اکنون علاوه بر گسترش فضای کاری و افزایش تعداد افراد مشغول، بخش های مختلف هم بهش اضافه شده؛ در پایین صفحه عکس و اسامی اعضای فعلی آدورینا رو میتونید مشاهده کنید و با کلیک روی تصویر هر کدام از عزیزان باهاشون بیشتر آشنا بشید. همچنین داستان تاسیس آدورینا و اینکه چرا اسم آدورینا انتخاب شد رو از زبان مؤسس آدورینا «خانم دکتر سیما احسن» میتونید بخونید:

چرا «آدورینا» آدورینا شد؟

بعد از فارغ‌التحصیلی از دوره عمومی دامپزشکی رویایی در من شکل گرفت. این که شهر من «سنندج» جایی که توش بچه‌گی کردم و بزرگ شدم و ریشه دارم؛ کلینیکی مجهز داشته باشه برای حیوانات کوچک. کلینیکی که توی اون حیوان دردمند رو بشه درمان کرد، جایی که یادآور عشق و امید به زندگی بشه. رویای یه مرکز بزرگ رو داشتم که بخش‌های مختلف داشته باشه و همکارانم بتونن همزمان از امکانات بالقوه‌ی اون برای درمان حیوانات دردمند استفاده کنند. اسم آدورینا رو برای مجموعه‌ی خودم انتخاب کردم تا یاد آور هدف و انگیزه‌ی من از اینکار باشه . آدورینا به معنای یاری‌رسان و کمک‌کننده ست و توی افسانه‌ی گیل‌گمش اسم یکی از شخصیت‌ها بوده که دختر درمانگر داستانه...

سال 1392 وقتی برای اخذ پروانه‌ی کار به اداره‌ی دامپزشکی مراجعه کردم با تعجب و مخالفت بسیار رو‌به‌رو شدم چرا که علاوه بر اینکه کلینیک دام کوچک موضوع جدیدی بود، دختر بودن من مایه‌ی تعجب و مخالفت بعضی از دست‌اندر‌کاران بود که «خانوم دکتر دامپزشک بودن» اون موقع پدیده‌ی جدید و عجیبی بود چه برسه به اینکه بخواد کار بالینی کنه و کلینیک خودش رو تاسیس کنه! اون موقع‌ها سنندج کلینیک دام کوچک نداشت و حتی دامپزشکان محدودی داشت که غالبا در حوزه‌ی کاری دارو و دام و طیور مشغول بودند. کلینیسین خانم نداشتیم و اصرار من برای تاسیس کلینیک به جای اشتغال به عنوان دامپزشک مسئول فنی واحدهای صنعتی برای خیلی‌ها عجیب بود.  شدت این مخالفت‌ها و ایرادگیری‌ها تا حدی پیش رفت که پروسه‌ی اخذ پروانه با وجود تکمیل بودن مدارک و کسب امتیازهای مورد نیاز حدود یک سال طول کشید! جالب این‌که به خاطر اینکه حضور فعالی در کنگره‌ها و محافل علمی و کارگاه‌ها و بخش تحقیقاتی داشتم، چند برابر بیشتر از حداقل امتیاز علمی لازم برای اخذ پروانه میگرفتم که حتی مسئول ارزشیابی مدارک علمی نظام دامپزشکی با من شوخی می‌کرد که «خانم دکتر خسته شدم بس که گواهی‌ها و مدارک روزمه‌ی شما رو مهر کردم، تا حالا هیچ کس اینقدر رزومه نیاورده برای صدور پروانه» !  البته موضوع دیگه‌ای که باعث مخالفت بعضی دیگر از همکاران اداره بود این بود که تعداد حیوانات خانگی در سنندج در اون زمان به شدت محدود بود و فرهنگ مراقبت از حیوانات پایین بود. حتی کسانی که حیوان خانگی داشتند هم با اصول اولیه مراقبت و نگهداری از حیوانشون آشنا نبودند. بحث چکاپ و واکسیناسیون مقوله ای بسیار نا‌آشنا بود و حتی این موضوع که هر گونه‌ای بایستی غذای اختصاصی خودش رو داشته باشه و خوراکی‌های مضر برای هر گونه متفاوت هست هم موضوعی بود که نیاز به فرهنگ سازی و کار داشت!

ولی میدونید چی بود؟ درآمد و تعداد مراجعین برای من اهمیتی نداشت! که اگر داشت موقعیت‌های شغلی در همین زمینه‌ی حیوانات خانگی با درآمد چندین برابر خارج از سنندج و حتی خارج از ایران رو می‌تونستم انتخاب کنم! من یه رویا داشتم و میخواستم رویا‌مو بسازم؛ رویای آدورینا !

بالاخره پروانه‌ی آدورینا سال 1393 صادر شد و من شدم اولین موسس کلینیک دام کوچک استان کردستان و البته جزو 10 خانم دکتری که توی کل ایران کلینیک تاسیس کرده بودیم. این خانم دکتر دامپزشک بودن اونقدر اون زمان عجیب بود که با وجود اینکه اسم من روی تابلوی کلینیک درج شده بود، مراجعین با حیوان‌شون برای درمان به آدورینا مراجعه میکردند و دنبال آقای دکتر بودند و وقتی منشی کلینیک بهشون اظهار میکردند که دامپزشک اینجا خانوم هست و نه آقا، کلی تعجب میکردند! حتی مواردی بود که از حاشیه ی شهر سگ‌های نژاد بزرگ برای معالجه می‌آوردند و با دیدن من اول تردید می‌کردند، ولی بعدش که مهارت من رو در معاینه و مقید‌سازی حیوان و درمان می‌دیدند بین خودشون پچ‌پچ می‌کردند که درسته خانومه ولی دامپزشک خوبیه!!!

حالا از اون زمان سالها گذشته ، خانم دکتر‌های دیگه ای هم در سراسر ایران و همچنین سنندج وارد عرصه‌ی درمان شدند؛ در حدی که الان دیگه خانوم دکتر دامپزشک بودن برای کمتر کسی تعجب‌انگیزه ! کلینیک‌های دام کوچک دیگری هم در سنندج تاسیس شدند و مقوله ی نگهداری از حیوانات دیگه موضوع عجیبی نیست. فرهنگ صحیح مراقبت از حیوانات تا حد زیادی پیشرفت کرده هر چند که هنوز هم نیاز به کار داره. حیوان‌آزاری تا حد زیادی تقبیح شده و افراد مهربان با حیوانات بیش از پیش شدند و حیوانات شهری امنیتی بیش از گذشته پیدا کردند در حدی که در خیابان‌های سنندج حیوانات جزو اعضای آرام و فعال و همیشه در صحنه هستند.

امروز بعد از سال‌ها با تلاش بسیار و تحمل کم‌لطفی‌ها تونستیم آدورینا رو بیش از گذشته رشد بدیم و بخش‌های مختلفی به اون اضافه کنیم. حالا دیگه فقط برای موارد نادر نیاز به ارجاع داریم و اکثر مشکلات حیوانات رو به صورت کامل در آدورینا میتونیم درمان کنیم. طیف وسیعی از انواع خدمات در آدورینا قابل ارائه هست که از اینجا می‌تونید با شرح اونها بیشتر آشنا بشید. تیم مهربان، علاقه مند، با پشتکار و متعهدی داریم که همه با هم هر روز سعی میکنیم تا آدورینایی بهتر از روز قبل‌ بسازیم. مراجعین کلینیک آدورینا به مرور تبدیل به دوستان و همراهان عزیزی شدن و میشن که خانواده‌ی آدورینا رو تشکیل دادند. خانواده‌ای با اعضای بسیار و حیوانات دوست داشتنی و نازنین که روز کاری ما رو در آدورینا به روزی شاد و هیجان‌انگیز تبدیل میکنند.

همچنین بخش فروشگاه کلینیک آدورینا با طیف گسترده‌ای از انواع اجناس مورد نیاز حیوانات خانگی شما همواره تلاش داره تا بهترین برند‌ها رو با تنوع بالا و همچنین پایین‌ترین قیمتها به شما عرضه کنه. برای دیدن محصولات و انتخاب و خرید اونها از این قسمت اقدام کنید و یا از منوی اصلی بخش فروشگاه رو انتخاب کنید.